Jeśli chcą Państwo uzyskać dodatkowe informacje na temat oferty naszego Biura Tłumaczeń lub zadać pytanie związane z Państwa zamówieniem, zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową, jak również do bezpośredniej wizyty w siedzibie firmy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy

Klient Alingua

Adres e-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Przeznaczenie tłumaczenia

Termin realizacji

Tekst źródłowy (wymagane)

Język tłumaczenia (wymagane)

Załącz plik do wyceny [20 MB] (wymagane)

Informacje dodatkowe

 Akceptuję regulamin

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie adresu e-mail, w celu otrzymywania na ten adres e-mail materiałów ofertowych dotyczących usług oferowanych przez ALINGUA SP. Z O.O.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ALINGUA SP. Z O.O. Twoje dane są przetwarzane w celu dokonania wyceny tłumaczenia przesłanych przez Ciebie dokumentów. Dodatkowo jeżeli wyraziłeś na to zgodę, będziemy wysyłać Ci na wskazany adres e-mail materiały ofertowe dotyczące usług Administratora, w tym wypadku Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz przysługujących Ci uprawnień znajdziesz w Polityce prywatności.

Wycena tłumaczenia:

Wycenę tłumaczenia można zamówić korzystając z naszego formularza zamówienia lub wysyłając maila na adres biuro@alingua.pl wraz z załączonym plikiem tekstowym.