Korekta

You are here:
Usługi związane z korektą stopniowo przestają być uznawane za zbędny wydatek; coraz częściej stają się one standardem podczas realizacji zamówień związanych z tłumaczeniami. Bezbłędne teksty są gwarancją powodzenia w każdym przypadku: perfekcyjne CV jest doskonałym podsumowaniem osiągnięć kandydata na dane stanowisko, a artykuły i publikacje naukowe cieszą się uznaniem wśród autorytetów w danej dziedzinie. Nawet marketing coraz częściej sięga po usługi korektorów – zagraniczna kampania powinna być w każdym calu perfekcyjna.
Wprowadzenie poprawek przez obiektywnego czytelnika jest niezbędne – autor dzieła jest przekonany, że tekst jest absolutnie bezbłędny i tworzy spójną całość. Tłumaczom wydaje się, że przygotowany przez nich przekład nie zawiera błędów ortograficznych, językowych ani stylistycznych. Nie wynika to z megalomanii autora tekstu czy tłumaczenia; to częste pomyłki, szczególnie przy intensywnej i długotrwałej pracy nad jednym tekstem. Pomoc osoby niezwiązanej z projektem jest idealnym rozwiązaniem.
Ze szczególną starannością realizujemy projekty powiązane z tłumaczeniem literackim oraz reklamowym i marketingowym. Ze względu na ich specyfikę, przekazujemy je wyłącznie współpracownikom o długoletnim doświadczeniu i wykształceniu w stosownej dziedzinie. Daje to szansę na wierne odzwierciedlenie oryginalnego tekstu przy zachowaniu cech charakterystycznych oryginalnego języka oraz kultury danego kraju.

Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.