Biuro Tłumaczeń Alingua stanowi zespół profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, korektorów i redaktorów z całego świata.
O wysokiej jakości naszych usług świadczy renoma firmy. Naszym stałym Klientom zapewniamy rozsądną cenę, gwarantując przy tym najwyższy standard tłumaczenia. Jakość naszych usług została doceniona przez redakcję Gazety Prawnej i otrzymała nominację w ogólnopolskim konkursie „Jakość Roku”.
Od momentu powstania firmy – w 2010 roku, Biuro Tłumaczeń Alingua wykonuje dziesiątki tysięcy przekładów – nawet w najbardziej egzotycznych kombinacjach językowych.
Bez względu na to, jakiego języka dotyczy dana kombinacja tłumaczeniowa, czy też tego jak ekspresowy jest czas na realizację przekładu – podejmiemy wszelkie odpowiednie kroki, by sprostać oczekiwaniom Klienta.
Współpracujemy tylko z najlepszymi fachowcami w swojej dziedzinie. Praca naszych tłumaczy jest nieustannie weryfikowana, abyśmy mieli pewność, że przyjęta przez nas polityka jakości pozostaje na stałym lub wyższym poziomie. Wielu z nich należy do NOT, czyli Naczelnej Organizacji Technicznej, dzięki czemu specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych.
Naszym Klientom zapewniamy bezwzględną terminowość, sumienność, rzetelność i poufność. Ceny, które oferujemy są bardzo elastyczne, a ostateczna wycena zależy od trzech czynników: objętość tekstu, jego stopnia zaawansowania i czasu realizacji. Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty i dogodne warunki płatności. Zaufały nam już setki firm, instytucji, uniwersytetów, a także klientów indywidualnych.
W dzisiejszym świecie usługi językowe odgrywają coraz większą rolę. W świecie, który idzie w stronę globalizacji, coraz więcej firm poszukuje kontrahentów nie tylko w swoim kraju, ale również za granicą.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów firma Alingua poszerzyła swoją ofertę o kilka dodatkowych usług. Audyt językowy, korekta, redakcja, usługi graficzne, implementacja tekstów w języku obcym na stronę internetową, copywriting.
Zapraszamy do współpracy!

ostatecznie-300x293
Zgodnie z założeniami polityki jakości dokładamy wszelkich starań, aby usługi tłumaczeniowe wykonywane przez Alingua spełniały wszystkie oczekiwania naszych Klientów, uwzględniając:
  • Bezwzględną terminowość
  • Wysoką jakość przekładu
  • Poufność przesyłanych materiałów
  • Rozsądne ceny

Zakres tłumaczeń języka niemieckiego

Poznaj dziedziny w tłumaczeniu których się specjalizujemy


Wyślij do nas tekst do DARMOWEJ I NIEZOBOWIĄZUJĄCEJ wyceny!

W odpowiedzi podamy dokładną cenę i konkretny termin wykonania usługi.