Masz pytania dotyczące wyceny? Zadzwoń do nas 692 892 592 lub napisz na adres biuro@alingua.pl . Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Jak złożyć zamówienie tłumaczenia?

  • W celu zamówienia przekładu należy przesłać tekst podlegający tłumaczeniu na adres biuro@alingua.pl lub skorzystać z dostępnego na stronie internetowej formularza wyceny
  • Po ok. 20 minutach otrzymają Państwo informację zwrotną dotyczącą ceny oraz terminu realizacji zamówienia.
  • Po zaakceptowaniu proponowanej ceny, nowi Klienci otrzymają fakturę pro forma.
  • Prosimy o przesłanie potwierdzenia zapłaty na nasz adres e-mailowy.
  • Przekład zostanie terminowo zrealizowany i przesłany na podany adres e-mail wraz z fakturą VAT.

Formularz wyceny zamówienia

Imię i nazwisko (wymagane)

Nazwa firmy

Klient Alingua

Adres e-mail (wymagane)

Telefon kontaktowy (wymagane)

Przeznaczenie tłumaczenia

Termin realizacji

Tekst źródłowy (wymagane)

Język tłumaczenia (wymagane)

Załącz plik do wyceny [20 MB] (wymagane)

Informacje dodatkowe

 Akceptuję regulamin

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie adresu e-mail, w celu otrzymywania na ten adres e-mail materiałów ofertowych dotyczących usług oferowanych przez ALINGUA SP. Z O.O.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ALINGUA SP. Z O.O. Twoje dane są przetwarzane w celu dokonania wyceny tłumaczenia przesłanych przez Ciebie dokumentów. Dodatkowo jeżeli wyraziłeś na to zgodę, będziemy wysyłać Ci na wskazany adres e-mail materiały ofertowe dotyczące usług Administratora, w tym wypadku Twoje dane będziemy przetwarzać do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych przez Administratora oraz przysługujących Ci uprawnień znajdziesz w Polityce prywatności.

Strona rozliczeniowa – tłumaczenie uwierzytelnione

Strona obliczeniowa obejmuje 1125 znaków (razem ze spacjami). Opłata zostaje naliczona za każdą rozpoczętą stronę. Liczba znaków naliczana jest w oparciu o tekst przetłumaczony.

Czas realizacji

Czas realizacji zleceń nie obejmuje sobót, niedziel i świąt, jak również dni ustawowo wolnych od pracy. Ilość dni roboczych potrzebnych do zrealizowania tłumaczenia podajemy zawsze w wycenie.

Strona rozliczeniowa – tłumaczenie zwykłe, pisemne

Strona obliczeniowa obejmuje 1500 znaków (razem ze spacjami). Opłata zostaje naliczona z dokładnością do o,5 strony. Ilość znaków naliczana jest w oparciu o tekst źródłowy.

Opłaty dodatkowe

Tekst specjalistyczny: + 25%
Tłumaczenie z języka obcego na język obcy: + 50%
Tekst odręczny: + 25%
Korekta: 50% stawki podstawowej